Zapraszamy do lektury
Kursy zjazdowe
Moderator: spooney
Co nowego u nas
Ja bym zmienił jeszcze jedną rzecz we wspomnianym 68, zamiast robić zjazdy do ronda Toruńskiego to puścić je o jeden przystanek dalej do Ujejskiego. Tylko niech kończą na przystanku 69, dużo osób jadących 68 właśnie wysiada na Ujejskiego więc było by to duże ułatwienie a autobus dużo więcej kilometrów nie zrobi zjeżdżając.
Re: Co nowego u nas
Równie dobrze można przedłużyć do Kujawskiego i wtedy prosto do zajezdni.ŁukaszBDG pisze:Ja bym zmienił jeszcze jedną rzecz we wspomnianym 68, zamiast robić zjazdy do ronda Toruńskiego to puścić je o jeden przystanek dalej do Ujejskiego. Tylko niech kończą na przystanku 69, dużo osób jadących 68 właśnie wysiada na Ujejskiego więc było by to duże ułatwienie a autobus dużo więcej kilometrów nie zrobi zjeżdżając.
Kursy zjazdowe
To nie będzie po trasie 68...sebag23 pisze:Równie dobrze można przedłużyć do Kujawskiego i wtedy prosto do zajezdni.
Kursy zjazdowe
Propozycja z 53 jak najbardziej sensowna, również uważam, że jest to niekonsekwencja ze strony ZDMiKP iż poranne kursy 53 nie zabierają pasażerów do R. Kujawskiego, a te popołudniowe już tak - godziny, gdy te kolejności zjeżdżają są jeszcze godzinami, gdzie dość często autobusy liniowo jeżdżą. Uważam też, że te wszystkie kolejności, które zjazd mają z Glinek mogą śmiało zabierać pasażerów - znalazłoby się dość dużo ludzi, którzy by korzystali z tej oferty.
Żeby wspomniany przez Stowarzyszenie odjazd 53 z przyst. Glinki - Szpitalna móc przesunąć należałoby najpierw przesunąć godzinę odjazdu tej kolejności z Błonia - zamiast 23:05 mogłaby być np. 23, co pozwoliłoby właśnie o te kilka minut przesunąć odjazd (wówczas zamiast 23:36 - 23:31).
Żeby wspomniany przez Stowarzyszenie odjazd 53 z przyst. Glinki - Szpitalna móc przesunąć należałoby najpierw przesunąć godzinę odjazdu tej kolejności z Błonia - zamiast 23:05 mogłaby być np. 23, co pozwoliłoby właśnie o te kilka minut przesunąć odjazd (wówczas zamiast 23:36 - 23:31).
79 Glinki <-> Rycerska
61 Rekinowa <-> Kapuściska (Mokra)
68 Osiedle Leśne <-> Glinki BFM (Exploseum/Prądocińska)
2 Rondo Kujawskie <-> Las Gdański
109 Dworzec Centralny <-> Os. Górczewska
11 Koniuchy <-> Czerniewice
51 Poznań Główny <-> Os. Sobieskiego
3 Nowy Bieżanów <-> Krowodrza Górka
61 Rekinowa <-> Kapuściska (Mokra)
68 Osiedle Leśne <-> Glinki BFM (Exploseum/Prądocińska)
2 Rondo Kujawskie <-> Las Gdański
109 Dworzec Centralny <-> Os. Górczewska
11 Koniuchy <-> Czerniewice
51 Poznań Główny <-> Os. Sobieskiego
3 Nowy Bieżanów <-> Krowodrza Górka
Re: Kursy zjazdowe
Wiem, że nie będzie, ale dodatkowe przystanki by mogły być, zamiast przesiadać się na 69 (osoby jadące z leśnego) mogą te kilka przystanków jeszcze przejechać.Michal_94 pisze:To nie będzie po trasie 68...sebag23 pisze:Równie dobrze można przedłużyć do Kujawskiego i wtedy prosto do zajezdni.