Zarządzanie firmą przewozową - menadżer

Miejsce na tematy NIEZWIĄZANE z komunikacją miejską

Moderator: spooney

Speedy
Posty: 1
Rejestracja: 2016-07-31, 15:55

Zarządzanie firmą przewozową - menadżer

Post autor: Speedy » 2016-08-01, 13:10

Witam serdecznie,

Jako że jest to forum poświęcone transportowi, pomyślałem, że moglibyście być zainteresowani pewną grą o tej tematyce. Gra to symulator/menadżer firmy przewozowej (zarządzanie dworcem), jest oparta na przeglądarce, nie wymaga ściągania czegokolwiek. Adres gry to http://buscompany.pl/. Brałem udział w testach i zobowiązałem się pomóc trochę przy reklamie gry (gra wystartowała dzisiaj - 1 sierpnia). Istnieje trochę uproszczeń (np. przy zatrudnianiu pracowników), co mi przypadło do gustu. Tworzenie linii może na początku przynieść trochę kłopotów, ale potem gra odwdzięcza się klimatem :) Czasu nie trzeba przeznaczać dużo, ale nie można narzekać na nudę (planowanie linii, podpisywanie opłacalnych umów przewozowych, przynależność do korporacji). Mam nadzieję, że gra Wam przypadnie do gustu, chciałbym mieć z kim rywalizować :)

Pozdrawiam


PS Jeśli jest to możliwe, prosiłbym moderatora o przeniesienie tematu do działu z grami o transporcie. Sam nie mogłem tam zrobić tematu, ponieważ dział jest zablokowany :(

Kris
Członek Stowarzyszenia
Posty: 2414
Rejestracja: 2011-02-08, 00:22

Zarządzanie firmą przewozową - menadżer

Post autor: Kris » 2016-08-01, 15:28

Speedy pisze:prosiłbym moderatora o przeniesienie tematu do działu z grami o transporcie. Sam nie mogłem tam zrobić tematu, ponieważ dział jest zablokowany
Został zablokowany, żeby dyskusje na temat gier prowadzić na forach poświęconych grom, a nie tu :)

ODPOWIEDZ