Arriva otwiera pierwszą w kraju kasę biletową

Moderator: spooney

Awatar użytkownika
heimat
Posty: 393
Rejestracja: 2008-01-21, 23:06
Lokalizacja: BzB
Kontakt:

Arriva otwiera pierwszą w kraju kasę biletową

Post autor: heimat » 2008-09-10, 08:30

:gazeta: Arriva otwiera pierwszą w kraju kasę biletową
Źródło: Gazeta wyborcza
http://miasta.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35590,5676986,.html
方法は非常に甘い乳児は緑の子供たち
כיצד הם מאוד מתוק תינוק ירוק ילדים
πόσο πολύ γλυκό είναι νεοσύστατες πράσινα παιδιά

Awatar użytkownika
Andrzej Kuczyński
Posty: 153
Rejestracja: 2007-04-29, 21:22
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Andrzej Kuczyński » 2008-09-10, 20:25

O tak. :ok: i jeszcze podoba mi się strefa niskich cen na podłodze :D
Obrazek

Robert Reimus
Posty: 5528
Rejestracja: 2007-01-06, 01:09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Robert Reimus » 2008-09-10, 21:33

Andrzej_213 pisze:podoba mi się strefa niskich cen na podłodze
Mianowicie?

Ciekawi mnie jaki będzie zakres sprzedaży biletów. Czy tylko Arrivy-PCC? A co jeśli ktoś będzie chciał podróżować Arriva + PKP? Wysiadka i dokupienie w kasie PKP z łącznym liczeniem kilometrów?

Korzystałem z biletu z łączeniem ilości kilometrów i strasznie ciężko i długo idzie to Paniom w kasach PKP.

Awatar użytkownika
spooney
Członek Stowarzyszenia
Posty: 6536
Rejestracja: 2008-08-21, 17:38
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: spooney » 2008-09-10, 21:37

partisan pisze:
Andrzej_213 pisze:podoba mi się strefa niskich cen na podłodze
Mianowicie?
Pewnie na podłodze w kasie lub przed mają naklejkę z reklamą o tej treści :)

[ Dodano: 2008-09-27, 10:25 ]
Arriva PCC z przyjemnością informuje, że wraz z otwarciem nowej kasy biletowej na dworu Bydgoszcz Główna, wprowadzamy dwie atrakcyjne promocje. Pierwsza z nich skierowana jest do osób uprawnionych do nabywania biletów okresowych imiennych ze zniżką 49%, czyli głównie do studentów i uczniów dojeżdżających do szkół. Każda taka osoba która zbierze przynajmniej 4 bilety okresowe zakupione w naszej kasie lub na pokładzie pociągu od września 2008 do lutego 2009, będzie mogła je wymienić na warunkach opisanych w regulaminie, na bilet sieciowy ważny przez cały okres ferii zimowych. Cena takiego biletu sieciowego to jedyne 19 zł. Serdecznie zachęcamy do planowania już teraz swoich ferii zimowych i zwiedzania naszego pięknego regionu również zimą.
Druga z naszych promocji obowiązuje na linii Bydgoszcz Główna ?Chojnice. Osoby, które zakupią bilety miesięczne w taryfie normalnej na tej trasie zapłacą ok. 3 - 5% mniej niż w kasach PKP. Trzeba jednak zaznaczyć, że tańsze bilety można zakupić wyłącznie w naszej nowej kasie biletowej na dworcu Bydgoszcz Główna.
Mamy głęboką nadzieję, że wprowadzane przez nas promocje spotkają się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony pasażerów, tak jak to miało miejsce w przypadku poprzednich działań promocyjnych. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z nowych ofert i odwiedzenia kasy biletowej ARRIVA PCC na dworcu Bydgoszcz Główna. Szczegółowe informacje o obu ofertach mogą Państwo uzyskać u obsługi naszych pociągów, na stronie internetowej http://www.arrivapcc.pl oraz pod numerem infolinii 0 801 081 515 (z tel. kom. 22 481 39 48).
Źródło: InfoRail
:swir:

[ Dodano: 2008-09-27, 17:34 ]
:gazeta: Spór Arrivy z PKP o bilety
Źródło: Gazeta pomorska
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /443305337
Obrazek

ODPOWIEDZ