Pożeganie Ikarusów- relacja

Tematy ogólnodostępne (publiczne) związane ze Stowarzyszeniem.

Moderator: spooney

Robert Reimus
Posty: 5528
Rejestracja: 2007-01-06, 01:09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Pożeganie Ikarusów- relacja

Post autor: Robert Reimus » 2007-07-06, 13:25

Rozumiem że mamy śliczną pogodę, słoneczko, cieplutko, nic tylko siedzieć nad wodą albo w wodzie, albo się opalać..
Ale czy w tym natłoku wakacyjnych porywających i niezwykle miłych zajęć ktoś z uczestników Pożegnania ikarusów znalazłby chwilę w trakcie oddawania się wakacyjnym przyjemnościom i zechciałby napisać jakąś fajną relację z tejże imprezy? Mnie niestety nie było, więc tak na sucho nie jestem w stanie zbyt wiele napisać, a chciałbym zamieścić to na stronie.

Z góry dzięki za odzew :opalac:

Awatar użytkownika
mc_pele
Członek Stowarzyszenia
Posty: 539
Rejestracja: 2007-01-06, 13:39
Lokalizacja: Bdg - Wilczak
Kontakt:

Post autor: mc_pele » 2007-07-06, 13:46

partisan pisze:Rozumiem że mamy śliczną pogodę, słoneczko, cieplutko, nic tylko siedzieć nad wodą albo w wodzie, albo się opalać..


dobry dowcip :)


co do relacji to mogę spróbować napisać relację z soboty, prosiłbym tylko o przypomnienie jak nazywał się kierownik warsztatu który żegnał z nami hebla a potem odpowiadał na pytania na Inowrocławskiej. Nie patrzyłem w ogóle na zegarek, więc jeśli ktoś posiada wiedzę o której godzinie witaliśmy w danym miejscu to byłoby dobrze aby mnie uzupełnił a wtedy oficjalna wersja którą partisan zamieści będzie już "tip-top" :)
3N Wilczak

Robert Reimus
Posty: 5528
Rejestracja: 2007-01-06, 01:09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Robert Reimus » 2007-07-06, 23:51

no dobra, to to nazwisko sie dostawi w miejsce kropek.. a relacja nie muuusi być taka minuta po minucie, myślałem bardziej o takiej do "poczytania":)

Awatar użytkownika
mc_pele
Członek Stowarzyszenia
Posty: 539
Rejestracja: 2007-01-06, 13:39
Lokalizacja: Bdg - Wilczak
Kontakt:

Post autor: mc_pele » 2007-07-07, 03:09

partisan pisze:a relacja nie muuusi być taka minuta po minucie, myślałem bardziej o takiej do "poczytania":)

też myślałem o takiej do poczytania, myślę że będę wzorował się na relacjach z podobnych imprez które czytałem już wcześniej, wypadałoby jednak choć trochę rzucić jakimiś godzinami aby mniej więcej czytelnik zorientował się ile nam zeszło czasu na zabawę :)

[ Dodano: 2007-09-10, 17:09 ]
mam małe pytanko związane z pisaniem relacji ( rodzi się w ogromnych bólach :D ) jak nazywa się ta dawna pętla 70 na której staliśmy chwilę? Bohaterów?
3N Wilczak

ODPOWIEDZ