Komentarze po Europejskim Dniu Bez Samochodu

Tematy ogólnodostępne (publiczne) związane ze Stowarzyszeniem.

Moderator: spooney

elfalcone
Członek Stowarzyszenia
Posty: 484
Rejestracja: 2007-01-06, 21:32
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: elfalcone » 2007-09-22, 15:04

Ja zwinąłem się ok. 11.10 na przystanku przy Dworcowej.

Wrażenia: jak najbardziej pozytywne.
Frekwencja: rosnąca z kursu na kurs.
Pomysły na przyszłe lata:

-> może kurs na urodziny miasta 19 kwietnia 2008?
-> do N-ki przydałyby się stroje z epoki, brakowało trochę biletów (pro forma);
-> wyraźny opis trasy
-> zaznaczenie, że przejazd jest bezpłatny

Na razie chyba tyle.

Tak czy inaczej, fajna zabawa, a ludziom się podobało.

Awatar użytkownika
Dawid Szramke
Posty: 1210
Rejestracja: 2007-01-06, 16:52
Lokalizacja: Bydgoszcz-Wilczak
Kontakt:

Post autor: Dawid Szramke » 2007-09-22, 20:15

Mi biletów też brakowało. Powinniśmy się rozleklamować bardziej. Więcej "hałasu" w gazetach i np w TVP3. Ogólnie jestem zadowolony z tej imprezy. Troche się ludzi przewinęło przez ten tram i zajezdnie. Takie imprezy podobają się też osobom niepełnosprawnym.

Awatar użytkownika
niuniuch
Posty: 163
Rejestracja: 2007-08-07, 23:17
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: niuniuch » 2007-09-22, 22:52

VolvoB10B_2690 pisze:Mi biletów też brakowało. Powinniśmy się rozleklamować bardziej. Więcej "hałasu" w gazetach i np w TVP3. Ogólnie jestem zadowolony z tej imprezy. Troche się ludzi przewinęło przez ten tram i zajezdnie. Takie imprezy podobają się też osobom niepełnosprawnym.
co sugerujesz poprzez wiecej halasu w gazetach ? masz jakies haki na nich ? bo my faxy do wszystkich redakcji ze 3 razy wyslalismy w ciagu tego i ubieglego tygodnia

Robert Reimus
Posty: 5528
Rejestracja: 2007-01-06, 01:09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Robert Reimus » 2007-09-23, 11:28

Swoją drogą kpiny, żeby media lokalne olewały ogólnoeuropejską kampanię, którą tutaj organizował m.in. Urząd Miasta i patronował jej prezydent miasta.

Krzysztof Ziętara
Członek Stowarzyszenia
Posty: 2215
Rejestracja: 2007-01-12, 00:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Krzysztof Ziętara » 2007-09-23, 13:39

Na media niewiele poradzimy, zresztą lekkim niefartem było wyjątkowe nagromadzenie imprez w tym dniu (nie dość że dzień bez samochodu również na starym rynku to jeszcze jubileusz liceum, jakieś zawody w karate i czego-tam-jeszcze-chcieć).

Natomiast ogólnie jestem bardzo zadowolony z imprezy (kto dotarł i pomagał - serdeczne podziękowania, kto nie dotarł bo nie mógł ze względu na pracę czy warunki losowe - takie było życie, kto się wypiął ten trąba), acz jest parę uwag na przyszłość :)

Awatar użytkownika
mc_pele
Członek Stowarzyszenia
Posty: 539
Rejestracja: 2007-01-06, 13:39
Lokalizacja: Bdg - Wilczak
Kontakt:

Post autor: mc_pele » 2007-09-23, 14:52

elfalcone pisze:a ludziom się podobało.

heh, niektórzy robili po 3-4 kółka :) Bardzo wiele osób serdecznie nam dziękowało, myślę że gdyby impreza była bardziej nagłośniona to jedna eNka nie wystarczyłaby aby przewieźć wszystkich chętnych :)

elfalcone pisze:-> zaznaczenie, że przejazd jest bezpłatny
coś typu tablica "linia bezpłatna" - podobna do tych "pojazd z obsługą konduktorską"
Tarhim pisze:acz jest parę uwag na przyszłość

na pewno wszyscy chcemy jak najlepiej - wszelka konstruktywna krytyka bardzo mile widziana :)
3N Wilczak

ODPOWIEDZ