Imprezy Rowerowe

Moderator: spooney

Awatar użytkownika
spooney
Członek Stowarzyszenia
Posty: 6536
Rejestracja: 2008-08-21, 17:38
Lokalizacja: Bydgoszcz

Imprezy Rowerowe

Post autor: spooney » 2011-03-16, 00:15

Pora wyciągnąć z piwnicy/garażu nasze "wąskie rowery" :P
Rowerowa wiosna nadchodzi wielkimi krokami

Zapewne wielu z Was czekało na ten moment i dziś 1 marca możemy to napisać ? odliczanie do oficjalnego otwarcia sezonu rowerowego w Bydgoszczy rozpoczęte! 25 marca z tej okazji ulicami naszego miasta przejedzie pierwsza w tym roku Bydgoska Masa Krytyczna.

Rowerzyści nie zapadają w sen zimowy i przez ostatnie miesiące opracowaliśmy plany kilku tegorocznych akcji. Nie możemy jednak wszystkiego zdradzać od samego początku :) Pierwszą odsłoną tego sezonu będzie oczywiście przejazd BMK pod hasłem ?Przegoń zimę na rowerze?. Tradycyjnie w ostatni piątek miesiąca 25 marca o godzinie 18 wyruszymy ze Starego Rynku, aby po raz kolejny pokazać bydgoskiej społeczności, że ulice są zbudowane także dla rowerzystów. Przejazd zakończy się również na Starym Rynku. Tam cała Bydgoszcz będzie świadkiem niezwykłego wydarzenia, bo jeszcze nikt w historii tego miasta nie topił Marzanny na Starym Rynku :) Dodatkowo wśród uczestników będą rozdawane kupony rabatowe na zakupy w rowerowym sklepie CTBike.pl

Tak więc już od samego początku marca zapraszamy wszystkich rowerzystów do wzięcia udziału w oficjalnym otwarciu sezonu rowerowego Bydgoszczy. Zabierzcie swoje rodziny, znajomych i razem pokażmy temu miastu, jaką siłą są bydgoscy cykliści!

http://www.masa.bydgoszcz.pl/
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
spooney
Członek Stowarzyszenia
Posty: 6536
Rejestracja: 2008-08-21, 17:38
Lokalizacja: Bydgoszcz

Imprezy Rowerowe

Post autor: spooney » 2011-04-12, 16:59

:gazeta: Sezon rowerowy rozpocznij w niedzielę z "Gazetą"
Źródło: Gazeta wyborcza
http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1, ... zeta_.html
Obrazek

ODPOWIEDZ