Źródło: Express bydgoski(...) Dodatkowo uruchomione zostaną autobusy ?Za T1? do Myślęcinka. Będą kursować na trasie rondo Jagiellonów - 3 Maja - Staszica - Mickiewicza - Gdańska - LPKiW. Pasażerowie z Bielaw będą mogli natomiast korzystać z linii 52 i 55 na odcinku od ronda Jagiellonów do przystanków Sułkowskiego - UKW i Powstańców Wielkopolskich - Wyszyńskiego. Po uwagach od Czytelników ?Expressu? drogowcy zezwolili też na korzystanie z linii 60 i 93, między Wyszyńskiego i Mickiewicza. (...)
http://www.express.bydgoski.pl/look/art ... 6&IdTag=85