W związku z organizowanymi w Myślęcinku imprezami plenerowymi z okazji Powitania Lata w dniach: 27-29.06.2014 r. (festiwal "Otwieracz") zachęcamy do skorzystania z oferty komunikacji miejskiej specjalnie przygotowanej na imprezę.
Wprowadzone zostaną linie specjalne 103, 104, 105 oraz wzmocnienia w obsłudze komunikacyjnej rejonu Myślęcinka.
Piątek 27.06.2014 r.
- linia nr 2 dodatkowy kurs z Lasu Gdańskiego do Ronda Kujawskiego o godz. 23:23,
-w godzinach wieczornych częstotliwość kursów linii nr 52 na odcinku Błonie – Myślęcinek zostanie zwiększona do ok. 15 minut.
Sobota i niedziela 28 - 29.06.2014 r.
-linia nr 1 obsługiwana będzie pociągami dwuwagonowymi,
-od ok. godz. 10:00 częstotliwość kursów linii nr 2 zostanie zwiększona do ok. 10 minut. Czas funkcjonowania linii nr 2 zostanie wydłużony – ostatni kurs z Lasu Gdańskiego do Ronda Kujawskiego o godz. 23:38,
-od ok. godz. 14:00 częstotliwość kursów linii nr 52 zostanie zwiększona do ok. 10 minut. Czas funkcjonowania linii nr 52 zostanie wydłużony – ostatni kurs z Myślęcinka do Błonia o godz. 23:31,
-w godzinach wieczornych zwiększona zostanie liczba kursów linii nr 65 wydłużonych do pętli w Myślęcinku; dodatkowe odjazdy z Myślęcinka do Starego Fordonu o godz. 19:39, 20:11, 20:29, 21:09, 22:12, 22:52.
Linia specjalna nr 103
na trasie: Tatrzańskie – Pelplińska – Twardzickiego – Korfantego – Akademicka – Rejewskiego – Fordońska – Kamienna – Armii Krajowej – Modrzewiowa – Gdańska – Myślęcinek
kursy z Tatrzańskiego:
14:05, 14:40, 15:15, 15:45, 16:20, 16:55, 17:25, 18:00, 18:35, 19:10, 19:40, 20:20, 20:55, 21:35, 22:10,
kursy z Myślęcinka:
14:55, 15:30, 16:05, 16:35, 17:10, 17:45, 18:20, 18:55, 19:35, 20:05, 20:40, 21:15, 21:50, 22:25, 23:00.
Linia specjalna nr 104
na trasie: Mariampol – Bora-Komorowskiego – Piłsudskiego – Andersa – Akademicka – Rejewskiego – Fordońska – Kamienna – Armii Krajowej – Modrzewiowa – Gdańska – Myślęcinek
kursy z Mariampola:
14:12, 14:52, 15:27, 16:02, 16:37, 17:07, 17:37, 18:12, 18:47, 19:27, 20:02, 20:37, 21:12, 21:47, 22:17,
kursy z Myślęcinka:
15:05, 15:45, 16:20, 16:50, 17:25, 18:00, 18:40, 19:15, 19:50, 20:20, 20:55, 21:30, 22:05, 22:40, 23:05.
Linia specjalna nr 105
na trasie: Rekinowa – Kolbego – Grunwaldzka – Rondo Maczka – Pileckiego – Kąpielowa (powrót Żeglarska) – Żeglarska – Dworzec Główny – Zygmunta Augusta – Zaświat – Powstańców Warszawy – Gdańska – Myślęcinek
kursy z Rekinowej:
14:36, 15:16, 15:59, 16:49, 17:24, 18:14, 19:04, 19:49, 20:29, 21:14, 21:49, 22:29,
kursy z Myślęcinka:
15:15, 16:00, 16:45, 17:30, 18:15, 19:05, 19:45, 20:35, 21:10, 21:55, 22:28, 23:08.
Na liniach specjalnych będzie obowiązywała standardowa taryfa opłat ZDMiKP. Pasażerowie posiadający okresowe bilety sieciowe będą mogli podróżować bez dodatkowych opłat.
Ostateczne decyzje dotyczące odjazdów autobusów z pętli Myślęcinek podejmować będą służby nadzoru ruchu MOBILIS oraz ZDMiKP.
http://www.zdmikp.bydgoszcz.pl/index.ph ... 29062014-r