Zmiany w org. ruchu na czas kręcenia "Magicznego drzew

Moderator: spooney

Awatar użytkownika
niuniuch
Posty: 163
Rejestracja: 2007-08-07, 23:17
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zmiany w org. ruchu na czas kręcenia "Magicznego drzew

Post autor: niuniuch » 2007-08-22, 18:47

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU W ZWIĄZKU Z ORGANIZACJĄ PLANU ZDJĘCIOWEGO FILMU „MAGICZNE DRZEWO”


Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej informuje, że w związku z zamknięciem ul. Gdańskiej na odcinku od Cieszkowskiego do Jagiellońskiej na czas organizacji planu zdjęciowego „Magiczne drzewo” w dniach 25 i 26 sierpnia 2007 r. (sobota – niedziela) wprowadzone zostaną następujące zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

- Tramwaje linii nr 2 kursować będą w obu kierunkach obecną trasą z Ronda Kujawskiego wyłącznie do pętli Babia Wieś.
- Tramwaje linii nr 4 kursować będą w obu kierunkach obecną trasą z Glinek wyłącznie do pętli Babia Wieś.
- Tramwaje linii nr 6 kursować będą w obu kierunkach obecną trasą z Łęgnowa do Ronda Jagiellonów i dalej po zmienionej trasie przejazdu ul. Jagiellońską, Focha, Nakielską na Wilczak.
- Autobusy linii nr 67 w kierunku ul. Przemysłowej na odcinku Dworcowa – Sieńki kursować będą trasą objazdową ul. Królowej Jadwigi, Focha, Rondo Jagiellonów, 3-go Maja, Markwarta. Na trasie przejazdu autobusy zatrzymywać się będą na dodatkowym przystanku Markwarta – 3 Maja (przystanek dla linii nr 52). W przeciwnym kierunku autobusy kursują bez zmian.
- W relacji Rondo Jagiellonów – Bielawy planuje się uruchomienie linii zastępczej komunikacji autobusowej „Za 4T”. W kierunku Bielaw autobusy kursować będą ul. 3 Maja, Staszica, Kopernika, Al. Ossolińskich, Mickiewicza, Gdańską i Chodkiewicza, a w kierunku Ronda Jagiellonów ul. Chodkiewicza, Gdańską, Mickiewicza, Paderewskiego, Staszica, 3 Maja.

Awatar użytkownika
mc_pele
Członek Stowarzyszenia
Posty: 539
Rejestracja: 2007-01-06, 13:39
Lokalizacja: Bdg - Wilczak
Kontakt:

Post autor: mc_pele » 2007-08-25, 14:44

Mam tylko nadzieję że nie ma ani słowa o tym że bilety skasowane w 2 i 4 są także ważne w 3,6,8 na odcinku Babia Wieś pętla - Rondo Jagiellonów oraz w autobusie za tramwaj 4 tylko dlatego że dla ZDMiKP jest to tak oczywiste że nie warto o tym wspominać, nie zaś dlatego że takie bilety ważne nie są w wyżej wymienionych liniach ;)
3N Wilczak

elfalcone
Członek Stowarzyszenia
Posty: 484
Rejestracja: 2007-01-06, 21:32
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: elfalcone » 2007-08-25, 15:48

mc_pele, dobrze mówisz. ZDMiKP mógłby ładnie pisać, gdzie są ważne jakie bilety. Tak jak to robi np. MPK Poznań. :P

Awatar użytkownika
niuniuch
Posty: 163
Rejestracja: 2007-08-07, 23:17
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: niuniuch » 2007-08-27, 11:48

mc_pele pisze:Mam tylko nadzieję że nie ma ani słowa o tym że bilety skasowane w 2 i 4 są także ważne w 3,6,8 na odcinku Babia Wieś pętla - Rondo Jagiellonów oraz w autobusie za tramwaj 4 tylko dlatego że dla ZDMiKP jest to tak oczywiste że nie warto o tym wspominać, nie zaś dlatego że takie bilety ważne nie są w wyżej wymienionych liniach ;)
Dla zdmikp jest to logiczne i normalne. Zawsze tak bylo jest i będzie, po co niepotrzebnie zasmiecac komunikat zbetnymi informacjami

Robert Reimus
Posty: 5528
Rejestracja: 2007-01-06, 01:09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Robert Reimus » 2007-08-27, 12:08

No jeżeli informacja dla pasażera gdzie jaki bilet jest ważny na czas zmian tras jest ponoć zbędna, to ja dziękuję.

Zdaje się że pasażer jest odbiorcą docelowym usługi nazywanej komunikacją miejską, i jeżeli operator usługi robi bałagan z takiego czy innego powodu, to powinien przekazać konkretne i wyczerpujące informacje jak w bałaganie się poruszać. Napisanie trzech zdań więcej to tylko trzy minuty. Moim zdaniem.

Uprzedzając:
NIE, nie wszyscy wiedzą gdzie jaki bilet jest ważny przy danych objazdach. Nie wszyscy urodzili się w Bydgoszczy i całe życie poruszają się w tym bałaganie. Przykładowo ja od kiedy mam styczność z komunikacją w Bydgoszczy nie pamiętam komunikatu o ważności biletów na innych trasach w czasie zmian i objazdów. Zresztą myślę żę gdybym spytał u siebie na roku to 3/4 też by nie wiedziało.

ODPOWIEDZ