55
Moderator: spooney
- Krzysztof Juszczak
- Posty: 1567
- Rejestracja: 2007-02-03, 12:25
- Lokalizacja: Poznań
55
Tylko tej linii brakowało, zdecydowałem więc, że napiszę ;)
55 Księdza Ignacego Skorupki - Morska
Statystyka Dni Powszednie
5 brygad - szczyt, częstotliwość ok 15 min.
4 brygady - częstotliwość ok. 20 min.
Statystyka Dni Wolne
3 brygady - ok 25 min.
Tabor
/p: ciach, wycięte!
Potoki Pasażerskie
6-8, 13-17 - największe
55 Księdza Ignacego Skorupki - Morska
Statystyka Dni Powszednie
5 brygad - szczyt, częstotliwość ok 15 min.
4 brygady - częstotliwość ok. 20 min.
Statystyka Dni Wolne
3 brygady - ok 25 min.
Tabor
/p: ciach, wycięte!
Potoki Pasażerskie
6-8, 13-17 - największe
Ostatnio zmieniony 2009-10-04, 10:30 przez Krzysztof Juszczak, łącznie zmieniany 1 raz.
ZTM Poznań 12 16 51 85 91 201 234 235
ZDMiKP Bydgoszcz 52 55 59 71 32N 35N
ZDMiKP Bydgoszcz 52 55 59 71 32N 35N
Zamiast głupich numerków może lepiej napisać którędy ta linia w ogóle jedzie?
KS. IGNACEGO SKORUPKI > Solskiego > Piękna > Szubińska > Plac Poznański > Grudziądzka (Poznańska) > Wały Jagiellońskie > Rondo Bernardyńskie > Bernardyńska > Rondo Jagiellonów > 3-go maja (Jagiellońska) > Markwarta (Piotrowskiego) > Rondo Ossolińskich > Sieńki > Ogińskiego > Powstańców Wielkopolskich > Gajowa > Głowackiego > MORSKA
Przystanki na trasie przejazdu usytuowane są nastepująco:
* Ks. Ignacego Skorupki
* Skorupki - Czackiego
* Solskiego - Kossaka
* Piękna - Szubińska
* Plac Poznański
* Nowy Rynek
* Zbożowy Rynek
* Rondo Jagiellonów
* (z powrotem: Jagiellońska - Piotrowskiego)
* Rondo Ossolińskich
* Ogińskiego - Moniuszki (z powrotem: Rondo Wielkopolskie)
* Powstańców Wlkp. - Lelewela
* Powstańców Wlkp. - Wyszyńskiego
* Głowackiego - Gajowa
* Głowackiego - Bałtycka
* Morska
Linia obsługiwana taborem standardowym (autobusy krókie), niskopodłogowym.
KS. IGNACEGO SKORUPKI > Solskiego > Piękna > Szubińska > Plac Poznański > Grudziądzka (Poznańska) > Wały Jagiellońskie > Rondo Bernardyńskie > Bernardyńska > Rondo Jagiellonów > 3-go maja (Jagiellońska) > Markwarta (Piotrowskiego) > Rondo Ossolińskich > Sieńki > Ogińskiego > Powstańców Wielkopolskich > Gajowa > Głowackiego > MORSKA
Przystanki na trasie przejazdu usytuowane są nastepująco:
* Ks. Ignacego Skorupki
* Skorupki - Czackiego
* Solskiego - Kossaka
* Piękna - Szubińska
* Plac Poznański
* Nowy Rynek
* Zbożowy Rynek
* Rondo Jagiellonów
* (z powrotem: Jagiellońska - Piotrowskiego)
* Rondo Ossolińskich
* Ogińskiego - Moniuszki (z powrotem: Rondo Wielkopolskie)
* Powstańców Wlkp. - Lelewela
* Powstańców Wlkp. - Wyszyńskiego
* Głowackiego - Gajowa
* Głowackiego - Bałtycka
* Morska
Linia obsługiwana taborem standardowym (autobusy krókie), niskopodłogowym.
-
- Posty: 5528
- Rejestracja: 2007-01-06, 01:09
- Lokalizacja: Bydgoszcz
- Kontakt:
Najbardziej z 55 nie cierpię korków na Jagiellońskiej, za to bardzo podobają mi się klimaty Ks. Ignacego Skorupki ;D
79 Glinki <-> Rycerska
61 Rekinowa <-> Kapuściska (Mokra)
68 Osiedle Leśne <-> Glinki BFM (Exploseum/Prądocińska)
2 Rondo Kujawskie <-> Las Gdański
109 Dworzec Centralny <-> Os. Górczewska
11 Koniuchy <-> Czerniewice
51 Poznań Główny <-> Os. Sobieskiego
3 Nowy Bieżanów <-> Krowodrza Górka
61 Rekinowa <-> Kapuściska (Mokra)
68 Osiedle Leśne <-> Glinki BFM (Exploseum/Prądocińska)
2 Rondo Kujawskie <-> Las Gdański
109 Dworzec Centralny <-> Os. Górczewska
11 Koniuchy <-> Czerniewice
51 Poznań Główny <-> Os. Sobieskiego
3 Nowy Bieżanów <-> Krowodrza Górka
-
- Posty: 670
- Rejestracja: 2007-01-06, 14:41
Po zmroku już trochę mniej
79 Glinki <-> Rycerska
61 Rekinowa <-> Kapuściska (Mokra)
68 Osiedle Leśne <-> Glinki BFM (Exploseum/Prądocińska)
2 Rondo Kujawskie <-> Las Gdański
109 Dworzec Centralny <-> Os. Górczewska
11 Koniuchy <-> Czerniewice
51 Poznań Główny <-> Os. Sobieskiego
3 Nowy Bieżanów <-> Krowodrza Górka
61 Rekinowa <-> Kapuściska (Mokra)
68 Osiedle Leśne <-> Glinki BFM (Exploseum/Prądocińska)
2 Rondo Kujawskie <-> Las Gdański
109 Dworzec Centralny <-> Os. Górczewska
11 Koniuchy <-> Czerniewice
51 Poznań Główny <-> Os. Sobieskiego
3 Nowy Bieżanów <-> Krowodrza Górka
Re: 55
Dni powszednie
55/1 - 4:18 - 10:27; 13:15 - 17:06
55/2 - 6:16 - 21:21 Zmiana: 13:12
55/3 - 5:25 - 8:48; 12:51 - 18:40
55/4 - 4:36 - 23:36 Zmiana: 14:12 -> Skorupki
55/5 - 4:53 - 23:11 Zmiana: 13:54
Sobota, niedziela i święta :
55/1 - 4:28 (5:28) - 23:36 Zmiana: 14:12
55/2 - 6:48 - 23:11 Zmiana: 13:32
55/3 - 4:58 (5:58) - 23:21 Zmiana: 12:52
Wszystkie zmiany na pętli pn. Morska (z wyłączeniem brygady 4) , linia obsługiwana taborem 12 metrowym.
55/1 - 4:18 - 10:27; 13:15 - 17:06
55/2 - 6:16 - 21:21 Zmiana: 13:12
55/3 - 5:25 - 8:48; 12:51 - 18:40
55/4 - 4:36 - 23:36 Zmiana: 14:12 -> Skorupki
55/5 - 4:53 - 23:11 Zmiana: 13:54
Sobota, niedziela i święta :
55/1 - 4:28 (5:28) - 23:36 Zmiana: 14:12
55/2 - 6:48 - 23:11 Zmiana: 13:32
55/3 - 4:58 (5:58) - 23:21 Zmiana: 12:52
Wszystkie zmiany na pętli pn. Morska (z wyłączeniem brygady 4) , linia obsługiwana taborem 12 metrowym.
Ostatnio zmieniony 2011-01-03, 22:22 przez Kamil3836, łącznie zmieniany 2 razy.
-
- Posty: 185
- Rejestracja: 2010-11-29, 21:57
55
Mam pytanko, czy na 55 jeździ jakiś przegub? Już dziś któryś z kolei dzień jeździł #572.
Linia 55...niekończąca droga...
Re: 55
Nie, nie jeździ. Wozy przegubowe zdarzają się jako rezerwa i to najczęściej w weekendy i święta.misiekbydzia pisze:Mam pytanko, czy na 55 jeździ jakiś przegub? Już dziś któryś z kolei dzień jeździł #572.
-
- Posty: 185
- Rejestracja: 2010-11-29, 21:57
Re: 55
Ja tu pokaże na zdjęciu.Kamil3836 pisze:Wozy przegubowe zdarzają się jako rezerwa i to najczęściej w weekendy i święta.
I było to 3.06.2010r. (czwartek) godz. 14:45, Jagiellońska - Piotrowskiego
-
- Posty: 185
- Rejestracja: 2010-11-29, 21:57
55
80 lat komunikacji autobusowej w Bydgoszczy 1936-2016