Linia 350 "Carrefour - Glinki"
Moderator: spooney
Linia 350 "Carrefour - Glinki"
Od dnia dzisiejszego zmienił się rozkład linii 350
Nowe rozkłady jazdy
Wyczerpująca informacja...Kamil3836 pisze:Od dnia dzisiejszego zmienił się rozkład linii 350
Ale co, jeździ częściej, rzadziej, krócej, dłużej?
-
- Członek Stowarzyszenia
- Posty: 242
- Rejestracja: 2008-09-07, 15:36
- Lokalizacja: Bydgoszcz
- Kontakt:
Nowe rozkłady jazdy
Ta linia 350 gdzie kursuje i gdzie można zobaczyć w necie jej rozkład.
Nowe rozkłady jazdy
To darmobus do CarrefouraMichal3490 pisze:Ta linia 350 gdzie kursuje
Mam tylko stary rozkład, ale trasa chyba nadal aktualna jest:
350 Carrefour
Częściej.
- Krzysztof Juszczak
- Posty: 1567
- Rejestracja: 2007-02-03, 12:25
- Lokalizacja: Poznań
350 Carrefour
Jeździ też nowy tabor - Setra S315NF
ZTM Poznań 12 16 51 85 91 201 234 235
ZDMiKP Bydgoszcz 52 55 59 71 32N 35N
ZDMiKP Bydgoszcz 52 55 59 71 32N 35N
350 Carrefour
Ta setra wygląda całkiem przyzwoicie i musi mieć siedzenia bardzo wygodnie (takie wrażenie sprawiają).
Mogli by tylko ten boczny wyświetlacz naprawić, bo w miejscu wyświetlania numeru linii się "rozjechał".
Poza tym linia kursuje teraz częściej, chyba co 50 minut (nie zagłębiałem się w rozkład, bo mój autobus już przyjechał)
Mogli by tylko ten boczny wyświetlacz naprawić, bo w miejscu wyświetlania numeru linii się "rozjechał".
Poza tym linia kursuje teraz częściej, chyba co 50 minut (nie zagłębiałem się w rozkład, bo mój autobus już przyjechał)
350 Carrefour
Co 45 minut od 8 do 18.volvo7000A pisze:co 50
350 Carrefour
A przewoźnik już rozpoznany?
Spisał ktoś może numery rejestracyjne to by się na TWB poszukało?
Spisał ktoś może numery rejestracyjne to by się na TWB poszukało?
350 Carrefour
Morvi nadal. Boczny chyba 1143 ale nie jestem pewien. Nie pomyślałem by zapamiętaćspooney pisze:A przewoźnik już rozpoznany?
Nowa trasa i rozkład jazdy
Trasa przebiegu: Galeria Glinki - Jana Pawła II - Glinki - Magnuszewska - Woj. Polskiego - R. Kujawskie - Solskiego - ks. Skorupki - Inowrocławska - Brzozowa - Galeria Glinki.
Odjazdy z galerii
8:30
9:15
10:00
10:45
11:30
12:15
13:00
13:45
14:30
15:15
16:00
16:45
17:30
18:30
Odjazdy z galerii
8:30
9:15
10:00
10:45
11:30
12:15
13:00
13:45
14:30
15:15
16:00
16:45
17:30
18:30
350 Carrefour
Wydłużyli trasę i zarazem zwiększyli częstotliwość, wiec musieli chyba dorzucić drugi autobus - stąd setraJeremi pisze:Solskiego - ks. Skorupki - Inowrocławska
350 Carrefour
Skoro to taka trasa to ja jestem ciekawy gdzie jest początek strefy wsiadania.Jeremi pisze:Trasa przebiegu: Galeria Glinki - Jana Pawła II - Glinki - Magnuszewska - Woj. Polskiego - R. Kujawskie - Solskiego - ks. Skorupki - Inowrocławska - Brzozowa - Galeria Glinki.
350 Carrefour
Dziś widziałem tą Setrę na moście Pomorskiem i miała coś z tylnym kołem, osią czy coś w tym stylu
Linia 350 "Carrefour - Glinki"
Pozwolę sobie na "odkop" i aktualizację:
Obecnie linia 350 wyjeżdża z Galerii Glinki i jedzie ul. Glinki (staje na przystankach tam gdzie 66), potem skręca tak jak 66 i potem...w Magnuszewską i tak jak 79 jedzie do WP - Sz. Szeregów, gdzie zawraca i jedzie aż do Ugorów jak 79 (jako ciekawostka - na tej linii nie ma juz przystanku WP-Chorwacka, czyżby Galeria Glinki nie chciała by ludki przy Lidlu wysiadały? ) i później skręca w Bielicką (tak jak zjazdowe 79) i Brzozową aż do Gal. Glinki.
Odjazdy spod Carrefour Glinki:
8:30, 9:15, 10:00, 10:45, 11:30, 12:15, 13:00, 13:45, 14:30, 15:15, 16:00, 16:45, 17:30, 18:30.
Obecnie linia 350 wyjeżdża z Galerii Glinki i jedzie ul. Glinki (staje na przystankach tam gdzie 66), potem skręca tak jak 66 i potem...w Magnuszewską i tak jak 79 jedzie do WP - Sz. Szeregów, gdzie zawraca i jedzie aż do Ugorów jak 79 (jako ciekawostka - na tej linii nie ma juz przystanku WP-Chorwacka, czyżby Galeria Glinki nie chciała by ludki przy Lidlu wysiadały? ) i później skręca w Bielicką (tak jak zjazdowe 79) i Brzozową aż do Gal. Glinki.
Odjazdy spod Carrefour Glinki:
8:30, 9:15, 10:00, 10:45, 11:30, 12:15, 13:00, 13:45, 14:30, 15:15, 16:00, 16:45, 17:30, 18:30.
79 Glinki <-> Rycerska
61 Rekinowa <-> Kapuściska (Mokra)
68 Osiedle Leśne <-> Glinki BFM (Exploseum/Prądocińska)
2 Rondo Kujawskie <-> Las Gdański
109 Dworzec Centralny <-> Os. Górczewska
11 Koniuchy <-> Czerniewice
51 Poznań Główny <-> Os. Sobieskiego
3 Nowy Bieżanów <-> Krowodrza Górka
61 Rekinowa <-> Kapuściska (Mokra)
68 Osiedle Leśne <-> Glinki BFM (Exploseum/Prądocińska)
2 Rondo Kujawskie <-> Las Gdański
109 Dworzec Centralny <-> Os. Górczewska
11 Koniuchy <-> Czerniewice
51 Poznań Główny <-> Os. Sobieskiego
3 Nowy Bieżanów <-> Krowodrza Górka