Bilet PolRegio + ZDMiKP

Moderator: spooney

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 1207
Rejestracja: 2007-01-06, 17:45
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Bilet PolRegio + ZDMiKP

Post autor: Marcin_558 » 2017-04-09, 18:35

Wymiarem polityki nowego otwarcia na pasażera ma być integracja taryfowa z komunikacją miejską. – Będziemy więc wzbogacać naszą ofertę w miastach w ten sposób. Taki bilet będzie działał w Poznaniu (jego namiastka już tam działa – dop. red.), w Krakowie, Wrocławiu i Bydgoszczy. Również w Lublinie trwają zaawansowane prace na ten temat, będziemy też działać w ramach komunikacji miejskiej w Łodzi – powiedział Zgorzelski. Również w Lublinie trwają zaawansowane prace na ten temat, będziemy też działać w ramach komunikacji miejskiej w Łodzi – powiedział Zgorzelski.
:gazeta: http://www.rynek-kolejowy.pl/mobile/pol ... 81162.html

Wiadomo coś więcej może co do tej taryfy która ma wejść też w Bydgoszczy?
> MZK Bydgoszcz <> PKS Bydgoszcz <> FR Bus/STbus - Sobieszczański <> IREX Trans/Meteor Jaworzno <
A220, A127, A128, 858, 885, 437, 558 // 56 GLINKI BFM/56P PARK PRZEMYSŁOWY BIUROWIEC <-> BELMA //
62 BELMA/62L LISIA <-> GARBARY // 92 MUROWANIEC/ŁOCHOWO <-> BŁONIE // Komunikacja Powiatowa 2019

Kris
Członek Stowarzyszenia
Posty: 2414
Rejestracja: 2011-02-08, 00:22

Bilet PolRegio + ZDMiKP

Post autor: Kris » 2017-04-10, 01:08

Marcin_558 pisze:Wiadomo coś więcej może co do tej taryfy która ma wejść też w Bydgoszczy?
Ja nic nie wiem, ale mam jedną uwagę:
Również w Lublinie trwają zaawansowane prace na ten temat, będziemy też działać w ramach komunikacji miejskiej w Łodzi – powiedział Zgorzelski. Również w Lublinie trwają zaawansowane prace na ten temat, będziemy też działać w ramach komunikacji miejskiej w Łodzi – powiedział Zgorzelski.
Zanim coś wkleisz, przeczytaj-w artykule to zdanie występuje tylko raz :)

ODPOWIEDZ