51
Moderator: spooney
-
- Członek Stowarzyszenia
- Posty: 607
- Rejestracja: 2013-07-25, 15:10
- Lokalizacja: Bydgoszcz-Bielice
- Kontakt:
51
Mam nadzieje że mnie nie , jak odkopie ^^
Linia 51: Plac Kościeleckich - Cżyżkówko
Przewoźnik: Miejskie Zakłady Komunikacyjne Sp. z o.o. w Bydgoszczy
Wozy: 3xSU 12 (675,671,668) + 1xMConectoLF(868?)
Częstotliwość: Powszednie : Poza szczytem ok 30 min , w szczycie 13/15.Dni wolne i święta co 30 min.
Co mogę powiedzieć o tej linii ? Cóż , poza szczytem jeżdzą Conecto i SU 12 (668,chyba), w szczycie włączają się 2xSU, jeden o 13:13 na Placu Kościeleckich jest #671,a drugi po 13 (675/673) jest na Cżyżkówku. Linia liczy w sumie 4 brygady.
Linia 51: Plac Kościeleckich - Cżyżkówko
Przewoźnik: Miejskie Zakłady Komunikacyjne Sp. z o.o. w Bydgoszczy
Wozy: 3xSU 12 (675,671,668) + 1xMConectoLF(868?)
Częstotliwość: Powszednie : Poza szczytem ok 30 min , w szczycie 13/15.Dni wolne i święta co 30 min.
Co mogę powiedzieć o tej linii ? Cóż , poza szczytem jeżdzą Conecto i SU 12 (668,chyba), w szczycie włączają się 2xSU, jeden o 13:13 na Placu Kościeleckich jest #671,a drugi po 13 (675/673) jest na Cżyżkówku. Linia liczy w sumie 4 brygady.
Jelcz M11 #2641 & Volvo B10MA #2459
-
- Członek Stowarzyszenia
- Posty: 607
- Rejestracja: 2013-07-25, 15:10
- Lokalizacja: Bydgoszcz-Bielice
- Kontakt:
51
2 Wozy jeżdzą od 4/5 do 22 a 2 brygady to przerywańce.(Zazwyczaj 668 oraz 671) Rano od 5 do 9 a popołudniu od 13 do 17.
btw: Gdzie pierwotnie jeździło 51 ?
btw: Gdzie pierwotnie jeździło 51 ?
Jelcz M11 #2641 & Volvo B10MA #2459
51
1950: Huta Szkła - Czyżkówko Las
1953: Babia Wieś - Czyżkówko Las
1963: Zbożowy Rynek - Czyżkówko Las
1966: Plac Kościeleckich - Czyżkówko Las
VII 74: Rondo Grunwaldzkie - Czyżkówko Las
VIII 74: Czyżkówko - Wyżyny
1975: Plac Kościeleckich- Czyżkówko Las
1984: Plac Kościeleckich - Deszczowa
1953: Babia Wieś - Czyżkówko Las
1963: Zbożowy Rynek - Czyżkówko Las
1966: Plac Kościeleckich - Czyżkówko Las
VII 74: Rondo Grunwaldzkie - Czyżkówko Las
VIII 74: Czyżkówko - Wyżyny
1975: Plac Kościeleckich- Czyżkówko Las
1984: Plac Kościeleckich - Deszczowa
80 lat komunikacji autobusowej w Bydgoszczy 1936-2016
51
Może ktoś wie czemu zrezygnowano z tego wariantu?Darek pisze:VIII 74: Czyżkówko - Wyżyny
51
Kod: Zaznacz cały
Może ktoś wie czemu zrezygnowano z tego wariantu?
80 lat komunikacji autobusowej w Bydgoszczy 1936-2016
51
80 lat komunikacji autobusowej w Bydgoszczy 1936-2016
51
Darku, naprawdę świetny tekst, kawał dobrej roboty, przybliżający historię Czy będą kolejne linie?
79 Glinki <-> Rycerska
61 Rekinowa <-> Kapuściska (Mokra)
68 Osiedle Leśne <-> Glinki BFM (Exploseum/Prądocińska)
2 Rondo Kujawskie <-> Las Gdański
109 Dworzec Centralny <-> Os. Górczewska
11 Koniuchy <-> Czerniewice
51 Poznań Główny <-> Os. Sobieskiego
3 Nowy Bieżanów <-> Krowodrza Górka
61 Rekinowa <-> Kapuściska (Mokra)
68 Osiedle Leśne <-> Glinki BFM (Exploseum/Prądocińska)
2 Rondo Kujawskie <-> Las Gdański
109 Dworzec Centralny <-> Os. Górczewska
11 Koniuchy <-> Czerniewice
51 Poznań Główny <-> Os. Sobieskiego
3 Nowy Bieżanów <-> Krowodrza Górka