Linia 415
: 2011-04-18, 19:04
Trasa:
R. Jagiellonów- Jagiellońska- Ogińskiego- Sułkowskiego- Modrzewiowa-Gdańska- Centralna (Osielsko)- Osielsko Niwy
Z powrotem Sułkowskiego- Powst. Wlkp- Paderewskiego
Częstotliwość
30/60 w robocze, w pozostałe co 60.
Obsługa:
W robocze 2x Mercedes 811D (Auwärter Teamstar):
http://www.phototrans.eu/14,333665,0,Me ... 1752M.html
W pozostałe 1x VW Transporter
Koszt przejazdu na całej trasie 2,50. Ulgi dla pasażerów poniżej wieku 7 lat.
R. Jagiellonów- Jagiellońska- Ogińskiego- Sułkowskiego- Modrzewiowa-Gdańska- Centralna (Osielsko)- Osielsko Niwy
Z powrotem Sułkowskiego- Powst. Wlkp- Paderewskiego
Częstotliwość
30/60 w robocze, w pozostałe co 60.
Obsługa:
W robocze 2x Mercedes 811D (Auwärter Teamstar):
http://www.phototrans.eu/14,333665,0,Me ... 1752M.html
W pozostałe 1x VW Transporter
Koszt przejazdu na całej trasie 2,50. Ulgi dla pasażerów poniżej wieku 7 lat.